HAHA

CREW

#ilovepartyproduction

UKÁZKA TVORBY

Haha Crew | Fuck Swag pt. II

SPUSTIT

Mladá slovenská skupina, kterou tvoří 3 interpreti a to Samey, Dalyb a Zayo. Poprvé o sobě dávají vědět kontroverzním singlem „Rap a Móda“ v roce 2013. Tento projekt započal jejich profesionální kariéru a dostal je na pozici vyhledávaných skupin na Slovensku.

Koncem roku 2013 vydávají singl „Fuck Swag“ ve spolupráci s YZO Empire. Po tomto projektu se o nich začíná mluvit nejen na slovenské rapové scéně. Ještě ten samý rok se účastní tour s Delikem. Po této tour, která se konala po celém Česku a Slovensku, nabírají další fanoušky a dostávají se do podvědomí hudebních médií. Začátkem roku 2014 se stávají součástí vznikajícího labelu I Love Party Production. Toto spojení vedlo k mnoha dalším spolupracím se známými interprety, mezi které patří například slavný rapper Ego ze skupiny Kontrafakt.

^

Členové labelu I Love Party Production

^

Spolupráce s raperem Egem

^

Tour s Delikem

^

Album Vlna

FACEBOOK

TWITTER

YOUTUBE

INSTAGRAM

Mladá tříčlenná skupina proslavená moderním americkým zvukem. Přestože jsou na scéně pouze dva roky, dokázali si získat přízeň mnoha slovenských a českých fanoušků rapové hudby. Jejich posledním projektem je album s názvem „Vlna“.

.

vasek@bookinagency.cz
(+420) 723 585 359

VAŠEK MAZANEC

Agent, Bookin Agency

PRESS

STÁHNOUT